Чорна парасолька на 10 карбонових спиць, яка має відмінну вітростійкість і зручну ручку.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 10 спиць з сталі, карбону і пластику, що надає йому хорошу вітростійкість.
Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Завдяки цьому каркасу парасолька залишається цілою навіть якщо його виверне значний порив вітру.
Зручний дизайн пластикової ручки.
Особливість: Забезпечений системою "анти-вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Диаметр купола 100 см
Длина 30.5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feeling Rain |
| Страна производитель | Китай |
| Тип зонта | Складной |
| Механизм | Полуавтомат |
| Пол | Мужской |
| Количество сложений | 3 |
| Материал корпуса зонта | Сталь покрытая краской |
| Материал купола | Полиэстер |
| Количество спиц купола | 10 шт |
| Ручка | Прямая, пластик |
| Система "антиветер" | Да |
| Наличие чехла | Да |
| Цвет | Черный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Материал спиц | Пластик, Сталь покрытая краской, Карбон |
| Состояние | Новое |
| Материал | Полиэстер |
| Категория | для мужчин |
| Размеры | 100 см |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр купола зонта | 100 см |
| Длина в сложенном виде | 30.5 см |
| Длина спицы | 55 см |
| Вес зонта | 430 г |
- Цена: 380 ₴


